Christian Dotremont - Bibliografie van boeken en boekjes van Christian Dotremont
Brecht - "proces voor een Moslem"
Vic Gentils - Apostolorum Limina + Zilver Drieluik
Liesbeth Rahder - From day to day I
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1962 |
Techniek | Litho |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 19/35 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Wisselende kwaliteit, zie omschrijving. Het grafische blad is genummerd en gesigneerd. Het blad heeft wat ouderdomsvlekjes en het witvlak is veel groter dan de ronde afdruk zelf. Verder in de ze kavel een ongesigneerde stifttekening van twee naakten meiden en een zeefdruk van twee feestvierende doodskoppen. Dit werk is gebobbeld maar krijg je er eigenlijk gratis bij. | |