FA. (2)

Ab Gratema - Appels en mier

Ab Gratema - Appels en mier kopen? Bied vanaf 39!
Ab Gratema - Appels en mier kopen? Bied vanaf 39!Ab Gratema - Appels en mier kopen? Bied vanaf 39!Ab Gratema - Appels en mier kopen? Bied vanaf 39!Ab Gratema - Appels en mier kopen? Bied vanaf 39!Ab Gratema - Appels en mier kopen? Bied vanaf 39!Ab Gratema - Appels en mier kopen? Bied vanaf 39!Ab Gratema - Appels en mier kopen? Bied vanaf 39!Ab Gratema - Appels en mier kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Ab Gratema (1939)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grappig werk.
Algemeen goede staat.
Gesigneerd rechtsonder.
Zie foto's.

Zie foto's.

Ab Gratema (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
50 cm
27 cm
Starttijd:17-12-2021 om 21:21
Eindtijd:23-12-2021 om 22:40
Openingsbod€ 39
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem , Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland