Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Jaartal | 1971 |
Drager | Board |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 150 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 151 x 101 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Redelijk | ||
het hing nog in de woning die wij hebben gekocht | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Reduzum, Nederland | ||
Prijs | Tot 10 kg.