Abe Gerlsma - poortje martini kerk Franeker - Verkocht

Abe Gerlsma - poortje martini kerk Franeker kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Abe Gerlsma - poortje martini kerk Franeker kopen? Bied vanaf 100!Abe Gerlsma - poortje martini kerk Franeker kopen? Bied vanaf 100!Abe Gerlsma - poortje martini kerk Franeker kopen? Bied vanaf 100!Abe Gerlsma - poortje martini kerk Franeker kopen? Bied vanaf 100!Abe Gerlsma - poortje martini kerk Franeker kopen? Bied vanaf 100!Abe Gerlsma - poortje martini kerk Franeker kopen? Bied vanaf 100!
  • Abe Gerlsma (1909-2012)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1945
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst68 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
unieke zeer gave ets van abe gerlsma
niet genummerd
hand gesigneerd

in prima conditie
werk van ca 1945
nvt
Binnen Nederland € 6,95
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Abe Gerlsma (1909-2012)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lowracer
Lid sinds 2019
169 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
53 cm
68 cm
38 cm
46 cm

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd1-8-2019 om 14:39
Eindtijd4-8-2019 om 15:33
Biedingen (4)