Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1736 |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 15 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 25 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
De vier prenten - Stads Tolhuys bij Overschie, Oost-Indiese Huijs, Sint Joris Poort, Kamerette, maken deel uit van een serie van 67 afbeeldingen gemaakt door Abraham Rademaker (1675-1735) en in 1736 gegraveerd door Leonardus Schenk (1696-1762) naar het voorbeeld van de tekeningen.
De prenten zijn niet gesigneerd noch gedateerd.
Vast staat dat de (her)inlijsting heeft plaatsgevonden omstreeks 1920 aangezien aan de binnenzijde van het glas een passe-partout is aangebracht van zwarte verf met een goudkleurige band.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nuenen, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 3-7-2021 om 11:57 |
Eindtijd | 28-8-2021 om 21:07 |