5. Abraham Rademaker

Abraham Rademaker (1676-1735)

5 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Abraham RADEMAKER (Lisse 1676 - Haarlem 1735)

Nationaliteit / school

Nederlands

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Abraham Rademaker - Alle de voornaamste gesigten van wydberoemde steden kopen? Bied vanaf 70!

Abraham Rademaker - Alle de voornaamste gesigten van wydberoemde steden

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorpmcs

Jaartal1736
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 29 cm (h x b)
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Abraham Rademaker - Zoeterwoude kopen? Bied vanaf 20!

Abraham Rademaker - Zoeterwoude

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorArianne0106

Jaartal1725
Afmetingen6.5 cm x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Abraham Rademaker - Het Huis te Zuidtwyk (Wassenaar) kopen? Bied vanaf 35!

Abraham Rademaker - Het Huis te Zuidtwyk (Wassenaar)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorArianne0106

Jaartal1725
Afmetingen24.5 cm x 19 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Abraham Rademaker - Gesigt van de groote Kerk (te Alkmaar) kopen? Bied vanaf 30!

Abraham Rademaker - Gesigt van de groote Kerk (te Alkmaar)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorArianne0106

Jaartal1735
Afmetingen15 cm x 18.7 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Abraham Rademaker - 3 etsen - Baambrugge kopen? Bied vanaf 35!

Abraham Rademaker - 3 etsen - Baambrugge

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Periode< 1800
Afmetingen21 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst