Ad Arma. Kleurenets. Blue Cloud - Verkocht

Ad Arma. Kleurenets. Blue Cloud kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  SBKCollecties

2 verkochte items
  • Ad Arma (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige kleurenets van Ad Arma.

Kunstenaar: Ad Arma
Titel: Blue Cloud
Techniek: Ets
Jaar: 1997
Oplage: Epreuve d'Artiste
Gesigneerd: Hand gesigneerd met potlood rechtsonder en gedateerd 1997
Papierformaat: 37 x 35 cm. Beeldformaat: 20 x 20 cm.
Conditie: in goede staat. Het werk is nooit ingelijst. Het werk is voorzien van een preeg van de kunstenaar.

Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Ander EU landen
Het is mogelijk om het werk bij SBKCollecties in Culemborg op te halen. Vanzelfsprekend betaalt u dan geen verzendkosten.

Authenticiteit gegarandeerd
SBK Collecties staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Wij garanderen dat alle werken origineel zijn. De standaard garantie is 8 dagen. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.

Ad Arma (1954)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  SBKCollecties

2 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:02-12-2013 om 15:48
Eindtijd:10-12-2013 om 15:48
arndbrrs
03 dec. / 16:42
€ 50