Ad Arma - The Spell of Colltrane - Verkocht

Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!Ad Arma - The Spell of Colltrane kopen? Bied vanaf 50!
  • Ad Arma (1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Ets
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 68 x 119 cm (h x b)
Incl. lijst 99 x 147 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 5/23

Beschadiging bij titel. "Ad Arma, pseudoniem van Ad Robert Meerman, (Rotterdam, 23 juli 1954) is een Nederlandse beeldhouwer, graficus, schilder en glaskunstenaar. In zijn beginperiode werkte hij onder de naam ARM. Ad Arma is Latijn voor ‘te wapen’ of ‘ten strijde. Arma raakte als kind in kunst geïnteresseerd door het lezen van boeken en door een broeder op zijn kostschool die koperen voorwerpen klopte. Hij volgde zijn opleiding aan Artibus, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (1974-1979). Hij maakt gouaches, olieverf doeken, grafiek (etsen) en ruimtelijk werk zoals bronzen en keramische beelden en glasobjecten.

Zijn vroege beeldhouwwerken zijn robuust, zijn latere werken veel ranker. Azië speelt een belangrijke rol in zijn werk. Zeventien jaar lang heeft hij in Nederland en Japan samengewerkt met de Japanse kunstenaar Jiro Inagaki. In zijn schilderijen laat hij zich inspireren door zijn reizen naar Japan, India, Nepal en andere landen in Azië en in 2008 door zijn reis naar Spitsbergen.

Graag de kavelfoto’s goed bestuderen. Eventuele schade en oneffenheden zichtbaar op de foto’s maken onderdeel van de beschrijving.

Bezichtiging van het werk is uiteraard mogelijk. Alle contactinformatie kunt u op onze website vinden

REF: CU20071
Het werk is over het algemeen in een goede staat. Het werk is afkomstig uit een bedrijfscollectie.

Ad Arma (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  ArtDumay
Lid sinds 2021
31 verkochte items
147 cm
99 cm
119 cm
68 cm