Ad Merx - 43/100 - 1987 - ets op papier - Verkocht

Ad Merx - 43/100 - 1987 - ets op papier kopen? Bied vanaf 20!
Ad Merx - 43/100 - 1987 - ets op papier kopen? Bied vanaf 20!Ad Merx - 43/100 - 1987 - ets op papier kopen? Bied vanaf 20!Ad Merx - 43/100 - 1987 - ets op papier kopen? Bied vanaf 20!Ad Merx - 43/100 - 1987 - ets op papier kopen? Bied vanaf 20!
  • Ad Merx (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage43/100

Soort Lijst: aluminium lijst met glasplaat

Herkomst: BKR onbekend (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK362989)

ConditieRedelijk

Er zitten vele minuscule bruine vlekken op papier.

Ad Merx (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
51.5 cm
66.5 cm
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:13-03-2019 om 13:50
Eindtijd:24-03-2019 om 21:00
ssmeets
17 mrt. / 10:17
€ 20