Acrylverf en bladgoud op doek van Ada Breedveld. Titel: Verliefd, een luchtige droom. Jaar: 1996. Afmetingen incl lijst: H106 x b136 cm. Afmetingen voorstelling: H95 x b125 cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd en gedateerd 'ADA BREEDVELD 1996. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs
bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met een koerier.
Over de kunst van Ada Breedveld: "Haar bekendste werken, waarin Ada haar corpulente en levendige vrouwen afbeeldt, zijn afkomstig uit de stripreeks 'Sjaantje'. Ada maakte deze stripreeks voor haar moeder, die tijdens haar leven last had van zwaarlijvigheid. Ada Gezocht om in haar werk haar moeder weer tot leven te laten komen en daarbij de prettige en vrolijke kanten te benadrukken. Haar schilderijen zijn als een vreugdevolle wedergeboorte van haar moeder. Dit alles is al meer dan 30 jaar een inspiratiebron voor Ada Breedveld. dames zijn inmiddels populair bij een breed publiek en niet alleen in Nederland. Ada heeft exposities gehad in het buitenland, waar ze inmiddels ook tal van bewonderaars heeft." (van de website van de kunstenaar)