Adam Marczukiewicz - Zittende figuur in een landschap - Verkocht

Adam Marczukiewicz - Zittende figuur in een landschap kopen? Bied vanaf 150!

Adam Marczukiewicz - Zittende figuur in een landschap kopen? Bied vanaf 150!Adam Marczukiewicz - Zittende figuur in een landschap kopen? Bied vanaf 150!Adam Marczukiewicz - Zittende figuur in een landschap kopen? Bied vanaf 150!
  • Adam Marczukiewicz (1958)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1999
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi kleurrijk schilderij op doek.
Website schilder: http://www.marczukiewicz.eu/
goed geconditioneerd bewaard

Adam Marczukiewicz (1958)

Pools Pools

Geplaatst door  Sanderdehek
Lid sinds 2021
0 verkochte items
130 cm
100 cm

ObjectlocatieArnhem,  Nederland
Starttijd2-4-2021 om 17:57
Eindtijd11-4-2021 om 21:33