Adi Holzer - Adi Holzer: Mooie zeefdruk: Das Letzte Abendmahl - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Adi Holzer (1936)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie zeefdruk van de Duitse Kunstenaar Adi Holzer. Groot formaat, mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.

Titel: Das Letzte Abendmahl.
Jaartal: 1971
Afmetingen lijst: 73cm x 88cm
Afmetingen litho: 56cm x 69cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd
Ingelijst: Ja, zeer mooi.
Oplage: Epreuve d'artiste

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan tevens worden bezorgd door een koerier. Bezorgkosten zijn 35 euro voor Nederland muv Zeeuws Vlaanderen/De eilanden. Eventueel kunnen meerdere werken gecombineerd worden.

Garantie:

Informatie:

Adi Holzer (1936)

Oostenrijks Oostenrijks

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10017 verkochte items