Adi Holzer: Mooie zeefdruk: Das Letzte Abendmahl - Verkocht

  • Adi Holzer (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie zeefdruk van de Duitse Kunstenaar Adi Holzer. Groot formaat, mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.

Titel: Das Letzte Abendmahl.
Jaartal: 1971
Afmetingen lijst: 73cm x 88cm
Afmetingen litho: 56cm x 69cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd
Ingelijst: Ja, zeer mooi.
Oplage: Epreuve d'artiste

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan tevens worden bezorgd door een koerier. Bezorgkosten zijn 35 euro voor Nederland muv Zeeuws Vlaanderen/De eilanden. Eventueel kunnen meerdere werken gecombineerd worden.

Garantie:

Informatie:

Adi Holzer (1936)

OostenrijksOostenrijksAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (841)
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:14-11-2011 om 12:02
Eindtijd:21-11-2011 om 12:02
hansteen
20 nov. / 17:10
€ 70