Adrianus van der Meijde - Stilleven - Verkocht

Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  JurgenV

Lid sinds 2017
2 verkochte items
  • Adrianus van der Meijde (1896-1988)
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst46.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Realistisch stilleven met veel details. Geschilderd door middel van olieverf op doek door Adrianus van der Meijde. Op het doek is een theepot, Perzisch tapijt, Chinese kom met pruimen, appels op de voorgrond en tegeltjes op de achtergrond te zien.

Conditie van het werk: In zeer goede staat
Conditie van de eenvoudige lijst: In goede staat met minieme gebruikssporen

Adrianus van der Meijde (1896-1988)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  JurgenV

Lid sinds 2017
2 verkochte items
56.5 cm
46.5 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:06-07-2018 om 10:16
Eindtijd:15-07-2018 om 21:38
Anne-230952
15 jul. / 21:32
€ 125