Adrianus van der Meijde - Stilleven - Verkocht

Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!

Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Adrianus van der Meijde - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!
  • Adrianus van der Meijde (1896-1988)
Type kunstwerkSchilderij
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst46.5 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Realistisch stilleven met veel details. Geschilderd door middel van olieverf op doek door Adrianus van der Meijde. Op het doek is een theepot, Perzisch tapijt, Chinese kom met pruimen, appels op de voorgrond en tegeltjes op de achtergrond te zien.

Conditie van het werk: In zeer goede staat
Conditie van de eenvoudige lijst: In goede staat met minieme gebruikssporen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boxtel, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Adrianus van der Meijde (1896-1988)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  JurgenV
Lid sinds 2017
0 verkochte items
56.5 cm
46.5 cm
50 cm
40 cm