Albert Marquet - de schilder is te zien op een strand in Le Havre

Albert Marquet - de schilder is te zien op een strand in Le Havre kopen? Bied vanaf 75!
Albert Marquet - de schilder is te zien op een strand in Le Havre kopen? Bied vanaf 75!Albert Marquet - de schilder is te zien op een strand in Le Havre kopen? Bied vanaf 75!Albert Marquet - de schilder is te zien op een strand in Le Havre kopen? Bied vanaf 75!
  • Albert Marquet (1875-1947)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal1906
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
De kaart toont de Franse schilder Albert Marquet (1875-1947) die zich op een strandje in Saint-Chapelle, Le Havre, bevindt, waar hij zich bezighoudt met het schilderen van het strand, de steiger, de tenten en de mensen. Het eigenlijke schilderij "La jetée à Sainte-Adresse" bevindt zich tegenwoordig in het Museum of Fine Arts, Houston (zie opmerkingen hieronder). De foto van de kaart is eigenlijk gemaakt in 1906, toen Marquet deel uitmaakte van het "Fauvisme". De tekst onder de kaart om Marquet als "L'impressioniste" op te nemen is daarom een beetje grappig. Afmetingen: 10 x 15 cm. De achterkant van de kaart is onbeschreven. De kaart is behoorlijk zeldzaam en moeilijk te vinden.
Voor een kaart van meer dan 100 jaar oud is de conditie prima.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Albert Marquet (1875-1947)

Frans Frans

Geplaatst door  meijer00
Lid sinds 2020
0 verkochte items
15 cm
10 cm
Starttijd28-12-2022 om 16:53
Eindtijd6-1-2023 om 22:06
Openingsbod € 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDeventer,  Nederland