Albin Brunovsky - continual and persistant - Verkocht

Albin Brunovsky - continual and persistant kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Albin Brunovsky (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets genummerd XXVIII/XXXV
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berg, België
Binnen België € 9,00
Naar Nederland € 18,00
Naar Duitsland € 18,00

Albin Brunovsky (1935)

Slowaaks Slowaaks

Geplaatst door  luc9309
Lid sinds 2021
148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (100)
29 cm
40 cm

ObjectlocatieBerg,  België
Starttijd18-12-2021 om 19:22
Eindtijd1-1-2022 om 19:04
Biedingen (33)