Aldert Mantje - Ra ta ta

Aldert Mantje - Ra ta ta kopen? Bied vanaf 45!
Aldert Mantje - Ra ta ta kopen? Bied vanaf 45!Aldert Mantje - Ra ta ta kopen? Bied vanaf 45!
  • Aldert Mantje (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren

Fraai werk van Aldert Mantje. Het werk verkeert in goede staat.
Gesigneerd in potlood. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Na betaling kunnen wij het werk tijdelijk voor u opslaan.
Wij kunnen het inlijstwerk voor u uitvoeren.

Aldert Mantje (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
63 cm
90 cm
Starttijd:04-10-2022 om 13:57
Eindtijd:18-10-2022 om 21:06
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland