Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1922 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: B, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 29-3-2024 om 13:59 |
Eindtijd | 7-4-2024 om 15:37 |
Objectlocatie | Duitsland |