FA. (2)

Alois Janak - Alois Janak. -Misused- Kleurrijke Giclee. Handgesigneerd, 2013.

Alois Janak - Alois Janak. -Misused- Kleurrijke Giclee. Handgesigneerd, 2013. kopen? Bied vanaf 97!
Alois Janak - Alois Janak. -Misused- Kleurrijke Giclee. Handgesigneerd, 2013. kopen? Bied vanaf 97!Alois Janak - Alois Janak. -Misused- Kleurrijke Giclee. Handgesigneerd, 2013. kopen? Bied vanaf 97!Alois Janak - Alois Janak. -Misused- Kleurrijke Giclee. Handgesigneerd, 2013. kopen? Bied vanaf 97!Alois Janak - Alois Janak. -Misused- Kleurrijke Giclee. Handgesigneerd, 2013. kopen? Bied vanaf 97!Alois Janak - Alois Janak. -Misused- Kleurrijke Giclee. Handgesigneerd, 2013. kopen? Bied vanaf 97!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Alois Janak (1924)
GesigneerdHandgesigneerd

Alois Janak (Tsjecho-Slowakije 1924)

Titel: Misused.

Afmetingen blad: 60 x 44 cm.

Afmetingen beeld: 53 x 37 cm.

Materiaal: Giclee op zware kwaliteit katoenpapier.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd met potlood.

Oplage: Slechts 50 exemplaren en enkele e.a.  Dit is een e.a.

Jaar: 2013.

Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst).

Conditie: In nieuwstaat.

Alois Janak (1924)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
Starttijd:16-06-2018 om 10:51
Eindtijd:22-06-2018 om 20:42
Openingsbod€ 97
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland