An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 - Verkocht

An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!
An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!An Beerman - Olieverf op linnen , Lied met gebaren – ingelijst – 102 x 112 cm - 2000 kopen? Bied vanaf 250!
  • An Beerman (1928)
Jaartal2000
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 110 cm (h x b)
Lijst102 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot ingelijst werk uit 2000 van de Nederlandse kunstenares An Beerman (1928-2014).
    -Olieverf op linnen doek, opgespannen op een houten spieraam en goed ingelijst in de originele houten lijst.
    -Gesigneerd en gedateerd linksonder en ook met informatie op stickers op de achterkant van de lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 102 x 112 cm. Beeld, 100 x 110 cm.
    -Herkomst: Galerie Meander, Zevenaar. De oorspronkelijk galerieprijs was € 1100,-.
    -Conditie: In zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenares:
    -Stijl: Haar werk wordt wel getypeerd als poëtisch realisme of poëtisch expressionisme.
    Ze schilderde figuratief met een poëtische penseelvoering haar geheel eigen verstilde en indringende werkelijkheid.
    An Beerman liet zich inspireren door het dagelijks leven. In haar werk vormden kinderen, volwassenen, dieren en het landschap het verhalende karakter van haar schilderijen.  De scènes lijken uit het leven gegrepen maar in haar verbeelding krijgen ze iets wonderlijks. Vaak spreekt uit haar kunstwerken een humoristische ondertoon, maar vaker nog overheerst een sfeer van verstilling en melancholie. Door de uitdrukking van de gezichten lijkt het alsof An Beerman de toeschouwer wil laten meekijken in haar blikveld, op zodanige wijze dat de sfeer invoelbaar wordt.
    -Literatuur: Jacobs 1993.

    Afhandeling: Let op A.U.B. :
    -Het werk kan binnen Nederland verzonden worden via GLS.
    -Het werk kan naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen

An Beerman (1928)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
112 cm
102 cm
110 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-02-2022 om 18:13
Eindtijd:20-02-2022 om 16:48
ftheviss
10 feb. / 22:48
€ 250