André Brasilier - Le Cadre Noir - prachtige lithografie Mourlot 1964

André Brasilier - Le Cadre Noir - prachtige lithografie Mourlot 1964 kopen? Bied vanaf 119!

Verkoopprijs: € 119,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

812 verkochte items
  • Andre Brasilier (1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Andre Brasilier (1929 - )
Le Cadre Noir, 1964

kleurlithografie
uit 'Prints from the Mourlot Press'by Mourlot

niet gesigneeerd
afmetingen blad 25,0 x 19,0 cm

op Archer papier

in goede staat

Garantie:
Dit werk is volledig door mij gegarandeerd ,dit geldt voor alle door mij  (onder Bone) aangeboden werken op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.

De standaard garantie op werken is 3 weken, maar kan in overleg verlengd worden. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie op de conditie. Vanzelfsprekend blijft de garantie op authenticiteit dan wel van kracht

Dit item is verkocht voor 119,00

Starttijd:13-05-2015 om 20:14
Eindtijd:21-05-2015 om 20:14

voet
20 mei / 20:04
€ 119