Andre Derain - Nu assis. - Verkocht

Andre Derain - Nu assis. kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Andre Derain - Nu assis. kopen? Bied vanaf 1!Andre Derain - Nu assis. kopen? Bied vanaf 1!Andre Derain - Nu assis. kopen? Bied vanaf 1!
  • Andre Derain (1880-1954)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1906
TechniekVaria
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Mooie druk naar werk uit 1906.
Oorspronkelijk xylographie.

Uitgave Adagp 2001.
Zie foto's.
Naam meegedrukt.
Mooie druk op aquarel papier.
Zie foto's.
Binnen Nederland € 10,00

Andre Derain (1880-1954)

Frans Frans

Geplaatst door  Akke
137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
28 cm
38 cm