Andy Warhol - Gesigneerd album, Walter Steding And The Dragon People - Ingelijst - Verkocht

Andy Warhol - Gesigneerd album, Walter Steding And The Dragon People - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Vinyl

Andy Warhol - Gesigneerd album, Walter Steding And The Dragon People - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Gesigneerd album, Walter Steding And The Dragon People - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Gesigneerd album, Walter Steding And The Dragon People - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Andy Warhol (1928-1987)
TypeVinyl
Jaartal1983
TypeLP
StijlRock & Pop
UitgaveGesigneerd album

Handgesigneerde LP-hoes van het album The Joke van Walter Steding and the Dragon People. Met coverontwerp door Andy Warhol, en door Warhol gesigneerd.

Label: Earhole Productions – WS 4000

Afmetingen lijst: 53.5 x 73.5 cm.

Herkomst: Private collectie, Nederland.

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger.

Foto’s van hoezen zijn altijd van het aangeboden item. Het is voor ons ondoenlijk om iedere LP te luisteren. De conditie van het Vinyl wordt dus optisch beoordeeld.

Het serienummer van een LP wordt altijd vermeld. U dient zelf onderzoek te doen om welke persing het dus gaat. Houdt u er rekening mee dat u koopt bij een veiling en niet bij een speciaalzaak.

Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Vraag de verkoper’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden, kunt u bekijken door op de naam van de verkoper te klikken.

Wilt u aankopen laten verzenden dan is het mogelijk om meerdere aankopen binnen 1 maand te combineren en deze kosten per item laag te houden.

Bezichtigen: Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw aankoop onder valt, kunt u een album bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan uitsluitend op afspraak (i.v.m corona) op de vestiging van Kunstveiling in Amstelveen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur. Neemt u hiervoor contact met ons op.

ConditieZeer goed (VG+/VG)
Lichte gebruikssporen. Golving in het passe-partout. Deze record(cover) is ingelijst t.b.v. een expositie. Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan c.q. zitten.

ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
Starttijd6-9-2021 om 9:09
Eindtijd20-9-2021 om 20:37
Biedingen (15)