Offsetlithografie - Gesigneerd in de druk en gepubliceerd in 2010
Andy Warhol, Mick Jagger - Museum Moderne Kunst Wenen
Uitgegeven door het Museum voor Modern Kunst, Wenen 2010
Titel: Mick Jagger
Afmetingen: 82 cm x 54 cm
Gesigneerd in de druk,
Het werk is in Mint conditie.
Het certificaat is uitgegeven door Kleurrijke Kunst Friesland.
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00