Twee offset lithos op gallery uitnodiging kaarten, nr 142 en 144 voorstellend Mick Jagger. De lithos zijn gemaakt door Andy Warhol. Kaart 144 is gesigneerd door Andy Warhol.
Elke uitnodiging heeft een afmeting van 15 x 10 cm en zijn keurig ingelijst bij elkaar in een alumunium lijst. De afmeting van de lijst is 22 x 31 cm. De lithos zijn gebruikt als uitnodiging met een paar imperfections (zie fotos)
Andy Warhol was samen Keith Haring en Michel Basquiat de grondlegger van de pop-art.
Goed
Goede conditie, maar gebruikt.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00