Anke Peddemors - kunst voor in het kleinste kamertje Francien - Verkocht

Anke Peddemors - kunst voor in het kleinste kamertje Francien kopen? Bied vanaf 17!

  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2020
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Anke Peddemors 1947

Vanaf 1975 professioneel kunstenaar.

Opleiding Academie de Schans.

Onderwerpen: tot 1996 mens in de sport, daarna musici,

modellen, bloemen en geisha's.

Techniek: acryl op linnen.

www.ankepeddemors.com

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Andijk, Nederland
Binnen Nederland € 4,00

Anke Peddemors (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  sinceira
182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
20 cm
20 cm

ObjectlocatieAndijk,  Nederland
Starttijd21-4-2020 om 20:21
Eindtijd28-4-2020 om 20:26