Anke Peddemors - Mieke op de pot - Verkocht

Anke Peddemors - Mieke op de pot kopen? Bied vanaf 19!

  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2020
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anke Peddemors geboren 1947 te Amsterdam.
Werkt met acrylverf op doek.
Onderwerpen; mensen, dieren en bloemen.
Maakt op verzoek schilderijtjes van mensen op de wc in gewenste kleuren enz.
Sinds 1975 professioneel kunstenaar.
www.ankepeddemors.com
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Andijk, Nederland
Binnen Nederland € 4,00

Anke Peddemors (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  sinceira
182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
20 cm
20 cm

ObjectlocatieAndijk,  Nederland
Starttijd10-11-2020 om 20:17
Eindtijd17-11-2020 om 19:19
Biedingen (3)