Anna Doedijns - Zutphen - Verkocht

Anna Doedijns - Zutphen kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Anna Doedijns - Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Anna Doedijns - Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Anna Doedijns - Zutphen kopen? Bied vanaf 45!
  • Anna Doedijns (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Ets
Drager Papier
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 214/250
Deze ets is rechtsonder gesigneerd. Het werk is ingelijst met passe-partout.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heeze, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 25,00

Anna Doedijns (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  John54
Lid sinds 2018
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
32 cm
40 cm
17 cm
23 cm