FA. (3)

Anna Mes - zonder titel maar met lijst!

Anna Mes - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 120!
Anna Mes - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 120!Anna Mes - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1057)
  • Anna Mes (1935)
Jaartal1991
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 52 cm (h x b)
Lijst76 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage195/200

Mooie druk van Anna Mes met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd door de kunstenaar.  Artist Proof.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Verzenden met koerier of zonder lijst per post.

Anna Mes (1935)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
78 cm
76 cm
52 cm
37 cm
Starttijd:11-02-2022 om 19:30
Eindtijd:25-02-2022 om 20:37
Openingsbod€ 120
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier