Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Jaartal | 1995 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Gemengde techniek, acryl, krant op papier | |||