Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 - Verkocht

Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 kopen? Bied vanaf 175!
Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 kopen? Bied vanaf 175!Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 kopen? Bied vanaf 175!Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 kopen? Bied vanaf 175!Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 kopen? Bied vanaf 175!Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 kopen? Bied vanaf 175!Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 kopen? Bied vanaf 175!Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 kopen? Bied vanaf 175!Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 kopen? Bied vanaf 175!Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 kopen? Bied vanaf 175!Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 kopen? Bied vanaf 175!Anto Carte - "L'Aveugle" ( De Blinde ) - gesigneerde Litho uit 1919 kopen? Bied vanaf 175!
  • Anto Carte (1886-1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1919
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 34.5 cm (h x b)
Lijst52 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een typisch tegen het symbolisme aanhangend werk van deze
bekende Belgische kunstenaar. Een behoorlijk groot werk dat
omgekeerd in de lijst met glas verzonden zou kunnen worden
om bij glasbreuk schade aan het werk te voorkomen.
Vrij van glasbreuk  is namelijk niet te garanderen.

Het werk zelf is voorzien van een zuurvrij stuk papier. Deze litho
is onlangs professioneel gereinigd en ontdaan van de gebruikelijke
foxing sporen. Interessant was dat bij het reinigen de signatuur pas
duidelijk naar voren kwam. Aanvankelijk als niet gesigneerd be-
schouwd. De staat van de litho is goed te noemen, behoudens 2
vouwen welke U op de laatste 2 foto's kunt bestuderen. Volledige
marges van het papier intact. Geen krassen of beeldaantasting.

Gezien de leeftijd van dit werk: Ruim 100 jaar, verkeert het in

goede conditie. Behoudens 2 vouwen welke bij wijze van spreke
aangewezen moeten worden, is dit werk in goede staat. Volledige
marges, geen beeldschades of krassen verder. Geen foxing (meer)

Dit werk is professioneel gereinigd. Originele massief eikenhouten
lijst welke eveneens een opknapbeurt heeft ondergaan. Het werk
zelf zit niet geplakt en  is op dik geschept papier afgedrukt. Verder
voorzien van een zuurvrij schutblad.

Anto Carte (1886-1954)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  GreatGuitars
FA. (6)

88 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
39.5 cm
52 cm
34.5 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-08-2022 om 11:13
Eindtijd:02-09-2022 om 19:45
ThomasCels
02 sep. / 16:27
€ 175