Anton Erkelens - Groote Kerktoren van Veere - Ets - Verkocht

Anton Erkelens - Groote Kerktoren van Veere - Ets kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Anton Erkelens - Groote Kerktoren van Veere - Ets kopen? Bied vanaf 1!Anton Erkelens - Groote Kerktoren van Veere - Ets kopen? Bied vanaf 1!Anton Erkelens - Groote Kerktoren van Veere - Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Anton Erkelens (1885-1956)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Varia
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Ets door Anton ErkelensVoorstelling van de Groote Kerk in VeereLosbladig, beeldmaat 18x13, bladmaat 32x24Niet gesigneerdHerkomst: collectie etsen ErkelensAuthenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 10,00

Anton Erkelens (1885-1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (82)
13 cm
18 cm