Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie zeefdruk van Anton Geerlings uit 2003.
Zeefdruk nr VII - oplage XX (Romeinse serie), gesigneerd rechtsonder, afmeting 50 x 35 cm.
Zeer goede conditie. Niet ingelijst
Starttijd | 5-4-2015 om 22:58 |
Eindtijd | 12-4-2015 om 22:58 |