George Marinus Tamson - Lange Jan Middelburg - Ets
Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering
Corneille - Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Schitterende aquarel in verdiepte passe partout. Gesigneerd rechtsonder. Afmetingen 24 x 18 cm (beeld), 37 x 28 cm (incl. passe partout). In zeer goede staat, niet ingelijst. ZZNK
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Capelle aan den ijssel, Nederland |
Objectlocatie | Capelle aan den IJssel, Nederland |
Starttijd | 30-8-2017 om 13:15 |
Eindtijd | 11-9-2017 om 19:15 |