Leven en werk van Anton Martineau: minnaar van twee muzen.
Genummerd 47/200 en gesigneerd op het tweede blad..
Op het eerste blad een grote pentekening: "de schilder en zijn model".
Redelijk
De randen hebben lichte kneusjes. L.b. bij de rug een iets forsere kneus. Licht gevlekt achterzijde hoek onder. Verder in behoorlijke staat.
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 20,00