5. Anton Martineau

Anton Martineau (1926-2017)

9 aangeboden items / 218 verkochte items

FA. (96 x Favoriet)

Anton MARTINEAU (Amsterdam 1926 - Amsterdam 2017)

Martineau was een Nederlands beeldend kunstenaar en dichter. Hij werkte als kunstschilder, tekenaar, graficus en beeldhouwer in de stijl van het niet-abstract expressionisme. Trok veelal op met bekende COBRA-schilders ( Appel) en ontving een aantal prijzen voor zn werk.

Nationaliteit / school

Nederlands

9 aangeboden items van deze kunstenaar
Anton Martineau - Twee gedichten en map(gesigneerd): Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 50!

Anton Martineau - Twee gedichten en map(gesigneerd): Tango - 1998

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen66.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!

Anton Martineau - Litho: Tango - 1998

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 225!

Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Anton Martineau - Zonder titel kopen? Bied vanaf 620!

Anton Martineau - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorestellas

Jaartal1986
TechniekCollage
Afmetingen86 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Anton Martineau - Stilleven met kan en schoen kopen? Bied vanaf 85!

Anton Martineau - Stilleven met kan en schoen

Geplaatst doorJansonius

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Anton Martineau - Tekening in houtskool met een gedicht. kopen? Bied vanaf 175!

Anton Martineau - Tekening in houtskool met een gedicht.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorSolexico

TechniekHoutskool
Afmetingen31 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout