Anton Pieck - Deur met deuropening in een kerk met links onder een gedeelte van een offerkist. - Verkocht

Anton Pieck - Deur met deuropening in een kerk met links onder een gedeelte van een offerkist. kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Pieck - Deur met deuropening in een kerk met links onder een gedeelte van een offerkist. kopen? Bied vanaf 35!Anton Pieck - Deur met deuropening in een kerk met links onder een gedeelte van een offerkist. kopen? Bied vanaf 35!Anton Pieck - Deur met deuropening in een kerk met links onder een gedeelte van een offerkist. kopen? Bied vanaf 35!Anton Pieck - Deur met deuropening in een kerk met links onder een gedeelte van een offerkist. kopen? Bied vanaf 35!
  • Anton Pieck (1895-1987)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14 x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend niet genummerd
Gesigneerd: R.O. Eigen druk.
Goed,rechts aan de rand van het blad een inktvlek.
Binnen Nederland € 6,95

Anton Pieck (1895-1987)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Artseller
Lid sinds 2017
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
7 cm
14 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieKortgene,  Nederland
Starttijd18-10-2019 om 12:59
Eindtijd27-10-2019 om 21:18
Biedingen (8)