Fraai ets van Anton Peck. De Vrouwentoren in Amersfoort uit 1917. Vroege ets op dus op leeftijd. Papier in zijn geheel iets vergeeld en onder oud passe partout. Naast de toren links bovenin zit een kleine beschadiging in het papier, beginnend scheurtje. Op verzoek kunnen we dit aan de achterkant verstevigen met zuurvrij tape maar sommige verzamelaars waarderen juist de oorspronkelijke staat der dingen. U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot. Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Redelijk
Vroege ets op dus op leeftijd. Papier in zijn geheel iets vergeeld en onder oud passe partout. Naast de toren links bovenin zit een kleine beschadiging in het papier, beginnend scheurtje. Op verzoek kunnen we dit aan de achterkant verstevigen met zuurvrij tape maar sommige verzamelaars waarderen juist de oorspronkelijke staat der dingen.
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50