Antoni Clave - abstract - Verkocht

Antoni Clave - abstract kopen? Bied vanaf 180!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Antoni Clave (1913-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen72 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
litho 29/99
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berg, België
Binnen België € 9,00
Naar Nederland € 18,00
Naar Duitsland € 18,00

Antoni Clave (1913-2005)

Spaans SpaansFrans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  luc9309
Lid sinds 2021
148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
51 cm
72 cm

ObjectlocatieBerg,  België
Starttijd19-12-2021 om 12:21
Eindtijd2-1-2022 om 20:00