Arie Ketting de Koningh - Koeien (P Potter) 1846 - Verkocht

Arie Ketting de Koningh - Koeien (P Potter) 1846 kopen? Bied vanaf 20!
Prenten voor 1900

Arie Ketting de Koningh - Koeien (P Potter) 1846 kopen? Bied vanaf 20!Arie Ketting de Koningh - Koeien (P Potter) 1846 kopen? Bied vanaf 20!Arie Ketting de Koningh - Koeien (P Potter) 1846 kopen? Bied vanaf 20!Arie Ketting de Koningh - Koeien (P Potter) 1846 kopen? Bied vanaf 20!Arie Ketting de Koningh - Koeien (P Potter) 1846 kopen? Bied vanaf 20!
  • Arie Ketting de Koningh (1815-1867)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1846
Techniek Litho
Drager Papier
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 16.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Mooie litho van A.K.Koningh naar een schilderij van P Potter
gedrukt door  steendrukkerij      J. .D. Steuerwald
afm papier 25,5 x 35 cm
Kleine watervlek linkerbovenhoek buiten beeld
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Arie Ketting de Koningh (1815-1867)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
22 cm
16.5 cm