Akke Sins - Landschap met personen - Ets
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Weinig geziene kleurenhoutsnede door Arie Zonneveld.
Voorstelling getiteld Poinsettia.
Gelijst, zichtmaat 20x17, lijstmaat 40x34
Gesigneerd r.o. 'Arie Zonneveld', getiteld m.o. 'Poinsettia', annotatie l.o. 'handdruk'
Deze voorstelling siert de omslag van de oeuvrecatalogus van Zonneveld.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 12-5-2015 om 20:41 |
Eindtijd | 19-5-2015 om 20:41 |