Armand Guillaumin - A177 - Zicht op Saardam - Verkocht

Armand Guillaumin - A177 - Zicht op Saardam kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Armand Guillaumin - A177 - Zicht op Saardam kopen? Bied vanaf 50!Armand Guillaumin - A177 - Zicht op Saardam kopen? Bied vanaf 50!Armand Guillaumin - A177 - Zicht op Saardam kopen? Bied vanaf 50!
  • Armand Guillaumin (1841-1927)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst69 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Armand Guillaumin, Zicht op Saardam, ets, beeldmaat 14x19, lijstmaat 69x79, handgesigneerd r.o., A.S., mooie lijst.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk
Papier vergeeld. Lijst is mooi. Bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Armand Guillaumin (1841-1927)

Frans Frans

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
79 cm
69 cm
19 cm
14 cm

ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
Starttijd6-9-2019 om 12:42
Eindtijd23-9-2019 om 8:09