Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 36 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Goed Het aangeboden werk is gemaakt rond 1880 . Is rechts onder met monogram A.H. Is in goede staat , met de gebruikelijke ouderdom sporen | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Garantie | |||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Gent, België |
Starttijd | 10-4-2024 om 16:46 |
Eindtijd | 21-4-2024 om 19:12 |