Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
-Techniek: Olieverf op doek
-Afmeting: 80 x 60 cm
-Het schilderij is in uitstekende staat
-Herkomst: direct van de kunstenaar
-Gesigneerd
Over Taller Group Amsterdam
Deze multie media Theater groep 'avant la lettre' werd opgericht door de beeldende kunstenaar en theatermaker Hector Vilche en Armando Bergallo en is gevestigd in het voormalige koetshuis van de burgemeester van Amsterdam (Keizersgracht 607). Taller was een internationaal gezelschap van beeldende kunstenaars, componisten, zangers, dansers en ontwerpers die multimedia performances maakten, opera's, tentoonstellingen en 'tableaux vivants'. Taller Amsterdam was een inspiratie voor vele theatergezelschappen in Nederland en het buitenland.
Starttijd | 1-12-2016 om 15:09 |
Eindtijd | 15-12-2016 om 15:09 |