Arnold van Griensven Ets, Getijdenprent

Arnold van Griensven Ets, Getijdenprent kopen? Bied vanaf 15!
Arnold van Griensven Ets, Getijdenprent kopen? Bied vanaf 15!Arnold van Griensven Ets, Getijdenprent kopen? Bied vanaf 15!Arnold van Griensven Ets, Getijdenprent kopen? Bied vanaf 15!
  • Arnold van Griensven (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel Getijdenprent

kunstenaar Arnold van Griensven

nr 34/40

1981

werk 37,5 x 50cm hoog

papier 49,5 x 65cm hoog

Arnold van Griensven (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
Starttijd:31-10-2016 om 15:57
Eindtijd:07-11-2016 om 15:57
Openingsbod € 15
ObjectlocatieNederland