Arnold van Griensven - Arnold van Griensven Ets, Getijdenprent

Arnold van Griensven Ets, Getijdenprent kopen? Bied vanaf 15!
Arnold van Griensven Ets, Getijdenprent kopen? Bied vanaf 15!Arnold van Griensven Ets, Getijdenprent kopen? Bied vanaf 15!Arnold van Griensven Ets, Getijdenprent kopen? Bied vanaf 15!
  • Arnold van Griensven (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel Getijdenprent

kunstenaar Arnold van Griensven

nr 34/40

1981

werk 37,5 x 50cm hoog

papier 49,5 x 65cm hoog

Arnold van Griensven (1945)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  oene
6 verkochte items
Starttijd31-10-2016 om 15:57
Eindtijd7-11-2016 om 15:57
Openingsbod € 15