Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met bomen en uitzicht op huizen en molen - Ingelijst - Verkocht

Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met bomen en uitzicht op huizen en molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met bomen en uitzicht op huizen en molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met bomen en uitzicht op huizen en molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met bomen en uitzicht op huizen en molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Arnoldus Johannes Eymer (1803-1863)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen19.5 cm x 32 cm (h x b)
Lijst44 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQTWI

Langs de rand van de voorstelling is wat lichte verkleuring zichtbaar (door verschuiven of veranderen van passe-partout).

Arnoldus Johannes Eymer (1803-1863)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46956 verkochte items
Alle items van deze verkoper (656)
54 cm
44 cm
32 cm
19.5 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:25-07-2019 om 15:25
Eindtijd:04-08-2019 om 19:32
Braamberg
30 jul. / 08:12
€ 50