Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met bomen en uitzicht op huizen en molen - Ingelijst - Verkocht

Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met bomen en uitzicht op huizen en molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met bomen en uitzicht op huizen en molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met bomen en uitzicht op huizen en molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met bomen en uitzicht op huizen en molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Arnoldus Johannes Eymer (1803-1863)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen19.5 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst44 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQTWI

Langs de rand van de voorstelling is wat lichte verkleuring zichtbaar (door verschuiven of veranderen van passe-partout).

Arnoldus Johannes Eymer (1803-1863)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10015 verkochte items
54 cm
44 cm
32 cm
19.5 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd25-7-2019 om 15:25
Eindtijd4-8-2019 om 19:32