Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt - Verkocht

Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt kopen? Bied vanaf 25!
Prenten & Uitgaves

Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt kopen? Bied vanaf 25!Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt kopen? Bied vanaf 25!Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt kopen? Bied vanaf 25!Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt kopen? Bied vanaf 25!Arthur Brusenbach - Weiblicher Akt kopen? Bied vanaf 25!
  • Arthur Brusenbach (1881-1957)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1920
Techniek Varia
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Litho uitgegeven in 1920 door de Verlag der Gesellschaft für Vervielfäligende Kunst te Wenen.
In de steen gesigneerd en gedateerd midden rechts.
Arthur Brusenbach werd geboren te Pressburg op 24 januari 1881 en overleed te Abtsdorf am Attersee op 18 januari 1957. Studeerde eerst architectuur daarna de Akademie voor Beeldende Kunst te Wenen. Was een leerling van Rudolf Bacher.
Schilder, graficus, fresco's, ontwerper, pastellist, aquarellist en decorontwerper.

Verzend- en verpakkingskosten binnen Nederland 12,50 euro.
Buitenland op aanvraag.

Arthur Brusenbach (1881-1957)

Oostenrijks Oostenrijks

Geplaatst door  h-g-art
104 verkochte items
18 cm
25 cm