Arthur Martin - 'Boulevard 138' / Aguda '09 - Verkocht

Arthur Martin - 'Boulevard 138' / Aguda '09 kopen? Bied vanaf 60!
Fotografie

Arthur Martin - 'Boulevard 138' / Aguda '09 kopen? Bied vanaf 60!Arthur Martin - 'Boulevard 138' / Aguda '09 kopen? Bied vanaf 60!
  • Arthur Martin (1947)
TypeFotografie
Jaartal2009
TechniekDigitale Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst67.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleuren foto in zwart gelakte houten lijst.
De foto verkeerd in uitstekende staat !
Vintage print *

Titel : Boulevard 138
Locatie : Aguda
Jaar : 2009

Gesigneerd op passe-partout.
Zie foto's

NB
Kan na overleg (zonder glas ) verstuurd worden.

* Fotografische afdrukken gemaakt door de fotograaf zelf, kort nadat het negatief was gemaakt, uit dezelfde periode als het origineel. Gebruik 'late drukken' voor afdrukken die van hetzelfde negatief veel later, door de fotograaf zelf of door een ander zijn afgedrukt.
Kleuren foto in pass-partout met houten lijst.

Arthur Martin (1947)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  CollArt
5 verkochte items
52.5 cm
67.5 cm
50 cm
65 cm

ObjectlocatieBussum,  Nederland
Starttijd7-1-2022 om 14:45
Eindtijd15-1-2022 om 15:35