Arthur Martin - Bridge & Police - Verkocht

Arthur Martin - Bridge & Police kopen? Bied vanaf 50!
Fotografie

Arthur Martin - Bridge & Police kopen? Bied vanaf 50!Arthur Martin - Bridge & Police kopen? Bied vanaf 50!
  • Arthur Martin (1947)
TypeFotografie
Jaartal2002
TechniekDigitale Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 52 cm (h x b)
Incl. lijst68 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Kleurenfoto in passe-partout.
De foto verkeerd in uitstekende staat !

Lijst : essenhout
Datum : 2002
Locatie : Chicago
Titel : -Bridge & Police
Gesigneerd op passe-partout r.o.

Zie foto's

NB
Kan na overleg worden verstuurd.   (zonder glas !)
Kleurenfoto in passe-partout, compleet in lijst.

Arthur Martin (1947)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  CollArt
5 verkochte items
55 cm
68 cm
52 cm
65 cm

ObjectlocatieBussum,  Nederland
Starttijd28-12-2021 om 14:23
Eindtijd3-1-2022 om 19:54