Arthur Martin - Briefcase / NYC '86 - Verkocht

Arthur Martin - Briefcase / NYC '86 kopen? Bied vanaf 90!
Fotografie

Arthur Martin - Briefcase / NYC '86 kopen? Bied vanaf 90!Arthur Martin - Briefcase / NYC '86 kopen? Bied vanaf 90!
  • Arthur Martin (1947)
TypeFotografie
Jaartal1986
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst52.5 x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Zwartwit foto in  zwart gelakte houten lijst.
De foto verkeerd in uitstekende staat !

Analoge foto : Handvergroting / vintage *
Titel :Briefcase
Locatie : NYC
Jaar : 1986

Gesigneerd op passe-partout r.o.
Zie afbeeldingen.

NB
Kan na overleg (zonder glas ) verstuurd worden.

* Fotografische afdrukken gemaakt door de fotograaf zelf, kort nadat het negatief was gemaakt, uit dezelfde periode als het origineel. Gebruik 'late drukken' voor afdrukken die van hetzelfde negatief veel later, door de fotograaf zelf of door een ander zijn afgedrukt.

Analoge zwartwit foto in pass-partout met houten lijst.

Arthur Martin (1947)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  CollArt
5 verkochte items
67.5 cm
52.5 cm
65 cm
50 cm

ObjectlocatieBussum,  Nederland
Starttijd7-1-2022 om 15:20
Eindtijd17-1-2022 om 21:13
Biedingen (6)