Arthur Martin - Lake Shore Drive / Chicago ‘02 - Verkocht

Arthur Martin - Lake Shore Drive / Chicago ‘02 kopen? Bied vanaf 50!
Fotografie

Arthur Martin - Lake Shore Drive / Chicago ‘02 kopen? Bied vanaf 50!Arthur Martin - Lake Shore Drive / Chicago ‘02 kopen? Bied vanaf 50!
  • Arthur Martin (1947)
TypeFotografie
Jaartal2002
TechniekDigitale Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst52.5 x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3
Zwartwit foto in houten zwart gelakte lijst.
De foto verkeerd in uitstekende staat !

Analoge foto : Handvergroting / vintage
Titel : Lake Shore Drive
Locatie : Chicago
Jaar : 2002

Gesigneerd op passe-partout r.o.
Zie afbeeldingen.

NB
Kan na overleg (zonder glas ) verstuurd worden.

Analoge zwartwit foto in pass-partout met houten lijst.

Arthur Martin (1947)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  CollArt
5 verkochte items
67.5 cm
52.5 cm
65 cm
50 cm

ObjectlocatieBussum,  Nederland
Starttijd31-12-2021 om 16:46
Eindtijd3-1-2022 om 22:30